• 0212 945 17 75
  • info@verikurtarmamerkezi.net

Hakkımızda

Veri Kurtarma Merkezi olarak, uzman ekiplerimiz ile birlikte dürüst ve profesyonel bir şekilde çalışmalarımız sürdürmekteyiz. İşlerinde uzman mühendislerimizden oluşan kadromuzda çalışanlarımızın eğitim altyapıları mükemmeldir ve eğitim süreçleri sürekli devam eder. Birbirinden farklı sertifikalar ve programlar ile kendilerini her geçen gün bir adım daha öne çıkartmaktadırlar. Sürekli kendini geliştirmeye devam eden teknoloji sektöründe firmamız olarak yurtdışında yaşanan bütün gelişmeleri devamlı bir şekilde takip etmekteyiz. Deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımızın analizi sonuçlarında kesinlikle hak edilmeyen bir ücret talep edilmemektedir. Genel olarak ücret politikalarımız sizleri zorlamayacak düzeyde olduğunu belirterek, siz değerli müşterilerimiz için en titiz şekilde çalışmamızdan ve özenmemizden dolayı bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Uzman kadromuz, yılların deneyimi, alanımızda bir numara olmanın ve en geniş müşteri ağına sahip olmamızın memnuniyetini yaşamaktayız. En büyük hedeflerimizden birisi veri kurtarma ve diğer hizmetler alanında yurtdışına bağımlılığın azalması ve veri kurtarma merkezi olarak birinci sırada anılan bir firma olmaktır. Teknolojinin gelişmelerini yakından takip eden çalışmalarımız ve yüksek müşteri memnuniyetimiz ile bunu önemli oranda başarabildiğimize inanıyoruz. Bu günlere ulaşana kadar sayısız kişisel ve firma bilgilerini kurtararak müşterilerimizi geri çevirmeden yüksek memnuniyet ile çalışmalarımızı tamamladık. Bir sonraki hedeflerimizden birisi olan global müşteri ağına sahip bir firma olmak için ise uzman kadromuz ve ekipmanlarımız ile birlikte elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

Firmamız olarak uzman ekiplerimiz ile birlikte çalışmalarımızı “Clean Room” adı verilen her türlü toz ve bakteriden arındırılmış temiz odalarda yapmaktayız. Veri kurtarma amaçlı bizlere teslim ettiğiniz her türlü depolama cihazları bu odalarda işlem görmektedir. Bu sayede teslim ettiğiniz cihazlar hiçbir şekilde toza maruz kalmadan, hasar görmeden onarılmakta, verileriniz kurtarılarak bizlere emanet ettiğiniz şekilde geri teslim edilmektedir. Veriler kullanıcılar için çok önemlidir. Herhangi bir veri kaybı durumunda acele edilmeli, bilinçsiz müdahalelerden kaçınılmalıdır. Bu nedenle firmamıza güvenebilir, verilerinizi profesyonel bir şekilde geri alabilirsiniz. Talep Formu sayfasına giderek veri kurtarma talebi oluşturabilir, İletişim sayfasına giderek bizleri arayabilir veya dilerseniz firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Veri Kurtarma Merkezi olarak siz müşterilerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.