• 0212 945 17 75
  • info@verikurtarmamerkezi.net

Adli Bilişim Raporu

Adli Bilişim Rapor Hizmetimiz

Günümüzde SD kartlardan M.2 SSD’lere kadar bütün veri depolama aygıtları çok büyük önem arz etmektedir. İçerisinde gerek kişisel gerekse firma ve şirket bilgileri bulunabilen bu depolama aygıtlarının, kullanıcı kaynaklı yere düşmesi, depolama biriminin fiziksel hasar alması veya doğal afet, sıvı teması, virüs, düzensiz voltaj gibi nedenlerden dolayı barındırdıkları veriler erişilemez hale gelebilmektedir. Bu tür durumlarda kullanıcıların ilk yapması gereken veri kurtarma hizmeti veren bir firma ile görüşmek olmalıdır. Ancak verilerinizi ve depolama aygıtlarınızı emanet ettiğiniz firmaların güvenilirliği çok önemlidir. Bu nedenle bizler gibi profesyonel ve güvenilir firmalar Adli Bilişim Raporu adında hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz Veri Kurtarma Raporu ve Adli Bilişim Hizmetleri olarak düzenlenmektedir. Gelişen teknolojiler ile birlikte birçok farklı türde virüs ve siber saldırılar yapılmaktadır. Maddi veya manevi büyük zarar veren bu saldırılar sonucunda kaybolan verilerinizi kurtarmak için firmamız ile iletişime geçerek sorunlarınızı giderebilirsiniz. Veri Kurtarma ve Adli Bilişim Raporu hizmetlerimiz için özel laboratuvarlarımız bulunmaktadır. Bu süreçte yapılan işlemlerin kaydedildiği Adli Bilişim Raporu ise çalışma sonunda eksiksiz olarak müşterilere sunulmaktadır. Bu şekilde yapılan işlemler bütün şeffaflığıyla kullanıcıya aktarılmaktadır. Firmamızda çalışan uzman personellerimiz ve profesyonel uygulamalarımız ile birlikte Clean Room adı verilen temiz odalarda veri kurtarma işlemlerimizi gerçekleştirmekte, bu noktada dünyanın önde gelen firmalarını takip etmekteyiz.

Gelir İdaresi Başkanlığı İçin Geçerli Veri Kurtarma Raporu

Veri Kurtarma ve Adli Bilişim Raporu hizmetlerine ihtiyaç duyulduğunda, profesyonel bir şekilde bütün işlemleri yapan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlar sizlerle iletişime geçerek durum hakkında sizlerden bilgi alabilir, gerektiği takdirde cihaza yerinde müdahalede bulunabilmektedir. Yapılan tüm işlemler sonucunda ise Adli Bilişim Raporu (ISO 9001-2015) uzmanlarımız tarafından sizlere hazırlanmaktadır. Peki 7/24 kesintisiz destek sağladığımız işlemlerimiz ne tür cihazlar için uygulanmaktadır?

Hem Adli Bilişim çalışmalarımız hem de Veri Kurtarma Hizmetlerimiz her çeşit sabit disklerde, taşınabilir disklerde, akıllı telefonlarda, USB bellekler ve hafıza kartlarında, ayrıca her türlü veri depolama hizmeti bulunan cihazlarda bulunmaktadır. Herhangi bir fiziksel, yazılımsal, kalıcı silme işlemleri hatta siber saldırı gibi durumlarda bile kaybolan veriler uzman ekiplerimiz tarafından geri kazandırılmaktadır.


Bütün işlemler personellerimiz tarafından Clean Room adı verilen temiz odalarda hiçbir şekilde toz ve el ile temas etmeden tamamlanmaktadır. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra veri kaybı yaşanan cihaz orijinal özelliklerine uygun bir şekilde kapatılarak tüm detayları içeren Adli Bilişim Raporu hazırlanır ve müşterilere snunulur. Bu şekilde cihazınız orijinal halinde teslim edilirken, bu rapor sayesinde yapılan bütün işlemleri rapor içeriğinden inceleyebilirsiniz.

Adli Bilişim alanında yapılan örnek çalışmalarımız, bugünlere kadar birçok farklı kişi ve kurum bilgilerinin güvenliğinin korunması konusunda yarar sağlamıştır. Hakkımızda sayfasından firmamız hakkında bilgi alabilir, İletişim sayfasından ise firmamız ile telefonda görüşerek veya firmamızı ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz. Kaybolan verilerinizin geri getirilmesi ve gizliği konusunda firmamıza güvenebilir, içiniz rahat bir şekilde hatalı cihazlarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.